Makita DTW285Z

Aku rázový utahovák Makita Li-ion LXT 18V DTW285Z Kompaktní třírychlostní stroj s vysokým utahovacím momentem. Spolehlivý bezuhlíkový motor umožňující delší použití na jedno...
5 099 Kč
Doprava 84 Kč,Do měsíce
Doporučená nabídka Kompresory-nářadí

Do měsíce • 1 varianta84 Kč98 % • 1 171 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta130 Kč92 % • 511 929 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Maximální kroutící moment
Počet úderů
3500 ú/min
1.5 kg
V kufru

• , zakoupeno v HOBBYTECH spol s r.o.

Měl jsem si ho koupit dřív!!!! Nemá chybu!!!

• , zakoupeno v Martinec nářadí s.r.o.

Tak jako dělá to rámus a šroubuje, ale například šrouby ALU kol to nepovolí, čili mi to přijde zatím jako další zbytečný kus elektro nářadí doma.. (za 4k ?! ) Snad mně to ještě přesvědčí.

• , zakoupeno v ELPOSnaradi.cz

Již stejný v dílně mám, chtěl jsem mít dva pro rychlejší práci, jsem opravář moto a mě vyhovuje.

Maximální kroutící moment
3500 ú/min
1.5 kg
V kufru

Aku rázový utahovák Makita Li-ion LXT 18V DTW285Z

Kompaktní třírychlostní stroj s vysokým utahovacím momentem. Spolehlivý bezuhlíkový motor umožňující delší použití na jedno nabití akumulátoru.

Výhody:

• Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
  • Nová funkce pro uvolnění utažených šroubů a matic
  • Možnost nastavení utahovacího momentu ve 3 stupních
  • LED osvětlení pracovní plochy s funkcí dosvitu
  • Indikace stavu nabití akumulátoru
  • Hmotnost: 1,1 /1,7 kg
  • Upnutí / velikost vrtáku: 1/2"
  • Otáčky naprázdno 1. rychlost 0 - 1.600 min-1
  • Otáčky naprázdno: 3. rychlost 0 - 2.800 min-1
  • Otáčky naprázdno: 2. rychlost 0 - 2.100 min-1
  • Počet úderů naprázdno: 0 - 1.800/2.600/3.500 min-1
  • Max. utahovací moment 280 Nm
  • Rozměry (dxšxv) 147 x 79 x 231 mm

Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.

Obsah balení:

• Šroub M4x12 (266622-8)
  • Háček (346317-0)

• , zakoupeno v HOBBYTECH spol s r.o.

Měl jsem si ho koupit dřív!!!! Nemá chybu!!!

• , zakoupeno v ELPOSnaradi.cz

• , zakoupeno v Nářadí PROFESIONAL

• Kompatibilní s ostatními věcmi od makity
    • Nejsem si jistý výkonem

S ostatními věcmi od makity jsem velmi spokojen. Ale tady velké zklamání. V porovnání s Aku vrtačkou jen o trošku větší krouťák. Regulace momentu je k ničemu, stejně jedete pořád na max. Na dlouhých turbo šroubech se trápí. Na kola na auto si ani neškrtne, musím povolit a dotáhnout klíčem. Vážně jsem přemýšlel o vrácení a výměny za ten s 1000Nm,ale tam je váha přes 3 kg.

• , zakoupeno v Martinec nářadí s.r.o.

dosti silný na povolováni matic kol
    na autě

• spolehlivý
  • , zakoupeno v Guru-nářadí.cz

• Spokojenost
  • , zakoupeno v www.fepro.cz

Výrobek byl kupovaný jako darek. Majitel dárku má skoro vše od Makity, takže volba byla jasná. Je velmi spokojený

• , zakoupeno v www.fepro.cz

• Lehký a výkonný stroj.