Metabo DSSW 360

Příklepový mechanismus s dlouhou životností K utahování šroubů kol na osobních automobilech, k montážím a opravám Robustní rázový utahovák k výměně kol, opravám a montáži...
2 069 Kč
Garantovaný nákup z Doktor Kladivo

Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 1 495 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta59 Kč95 % • 882 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená záruka59 Kč94 % • 4 224 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč98 % • 4 729 recenzíDalší informace

2 kg
V sadě
V kufru

• , zakoupeno v Doktor Kladivo

Většinu šroubů na kolech nepovolí.

• , zakoupeno v Nářadí METABO

• Kvalitní zpracování
    • Potřeboval jsem jen na pneu a úplně dostačující
    • Mohu jenom doporučit
  • , zakoupeno v 9000.cz

• kvalitní kufr
    • sada ořechů

Produkt jsem si koupil a potom jsem se dočetl v různých recenzích, že je utahovák slabý, že nepovolí šrouby alu disku a kdesi cosi. Byl jsem z toho docela nervózní a hned jak utahovák dorazil, šel jsem ho vyzkoušet. Neměl jsem předepsanou hadici průměru 9 ale pouze 6 mm a přesto jsem bez problémů povolil několik šroubů alu disku na Audi, utažených momentem 120 Nm. Pro mě je to OK, za tu cenu i skufrem a sadou ořechů nemá chybu. Samozřejmě, že když nějaký debil v pneuservisu utáhne na krev, nepovolí je ani duch svatý. Zažil jsem minulý rok s jedním pneuservisem v Motole, šrouby jsem povoloval lešenářskou trubkou.

Maximální kroutící moment
410 Nm
Akumulátorové
Elektrické
Pneumatické
2 kg
V sadě
V kufru

Příklepový mechanismus s dlouhou životností

K utahování šroubů kol na osobních automobilech, k montážím a opravám

Robustní rázový utahovák k výměně kol, opravám a montáži

Pro nejrůznější použití: moment při povolení 360 Nm

Ergonomicky tvarovaná, pogumovaná rukojeť pro pohodlnou a nenamáhavou práci

Odvedení odpadního vzduchu rukojetí

Změna směru otáčení vpravo/vlevo spínačem

Třístupňové nastavení utahovacího momentu

Technické parametry

Pracovní tlak 6.2 bar

Spotřeba vzduchu 6 l/s

Čtyřhranné upnutí 1/2\'

Moment při povolení 360 Nm

Hmotnost 2 kg

Obsah balení:

Balení obsahuje samotý utahovák v kartonu bez nástavců

Násuvná spojka 1/4\' EURO

Násuvná spojka 1/4\' ARO/Orion

ISO násuvná spojka 1/4\'

Hadicová koncovka 10 mm a hadicová svorka dle ISO 11148

Lahvička na olej

• , zakoupeno v Doktor Kladivo

Většinu šroubů na kolech nepovolí.

• , zakoupeno v Nářadí METABO

...

• , zakoupeno v Rucni-Naradi.cz

• Kufr + sada ořechu a přislušenství
    • možno kombinovat s kteroukoliv golasadou 1/2''
    • Spíše investice .....Dokoupit Přimazávač vzduchu na hadici .

Jednoznačně doporučuji značku Metabo ,mám celou řadu výrobku od této firmy a nemohu si stěžovat. A rázový utahovák je dostatečně silný pro práci v kterékoliv garáži.

• , zakoupeno v Metabonaradi.cz

• HODNOTÍM PRO JEHO KVALITU,KOUPIL SEM NA DOPORUČENÍ PROFESIONÁLŮ.
    • NEMÁM CO BYCH ŘEKL .

VYBRAL SEM TENTO PRODUKT PROTO ŽE JSEM MĚL TENTÝŽ VYROBENÝ V ČÍNĚ A RÁČNA SE PŘESTÁVALA TOČIT.A NEREAGOVALA NAREGULACI MOMENTU.DVA OŘECHY NAPRASKLYMJIŽ TOHO ČASU JE VE ŠROTĚ.