Narex ESR 500

Kompaktní půlpalcový rázový utahovák Technické parametry Napájecí napětí 230 V Jmenovitý příkon 480 W Otáčky naprázdno 0–2 600 /min Údery při zatížení 0–3 000 /min Max...
6 290 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Nářadí Hornig

Skladem • Více variant115 Kč100 % • 280 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant115 Kč100 % • 155 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant115 Kč100 % • 449 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma99 % • 2 902 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 809 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 17 104 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 800 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta120 Kč88 % • 1 987 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 480 recenzíDalší informace
Více než měsíc • 1 variantaZdarma90 % • 1 964 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta21 Kč98 % • 2 308 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma99 % • 3 291 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 4 732 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 154 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma90 % • 7 314 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Nářadí Hornig

• Ověřená značka, záruka kvality
    • Splňuje vše co má
  • , zakoupeno v Nářadí Profin

Produkt jsem zakoupil pro běžné používání, samozřejmě velmi zatuhlé šroubové spojení nepovolí, ale na utažení šroubových spojení je vynikající.Navíc má regulaci otáček takže lze používat i jako ele.šroubovák.

• , zakoupeno v ELVIN PRODEJ s.r.o.

• Plynulá regulace
    • Pro mě napájení 230 V (strčím do zásuvky a používám)
    • Hmotnost
    • Ve tvarované výstelce kufru, která je pravděpodobně univerzální i pro větší model ESR 800, je málo místa pro kabel (s tím si poradím). Na "funkci" to nemá vliv.

S nářadím Narex mám dlouhodobě dobrou zkušenost. Vyzkoušel jsem zatím jen povolit a utáhnout šrouby kol u auta, kde je výrobcem předepsaných 120 Nm. Sám jsem je předtím na tento moment utahoval. Povolení proběhlo hladce. Měl jsem původně obavy z utahování, abych šrouby nepřetáhnul, poněvadž nastavit utahovací moment nelze. I díky plynulé regulaci otáček to ale jde bez problému utáhnout citem, a na potřebných 120 Nm dotáhnout momentovým klíčem. Očekávání splněno, jsem spokojen.

Maximální kroutící moment

Max. dotahovací moment 570 Nm

Upínání 1/2"

Rozsah použití

M10–M22

Upínání na vřetenu západkový čep

Délka síťového kabelu 4,0 m

Hmotnost 1,52 kg

• nejvýkonnější kompaktní utahovák na trhu
  • pro průmyslovou a stavební výrobu, automobilový průmysl, dílenská prostředí, opravárenské a údržbářské provozy, provozní techniku
  • jednoduchá aplikace bez nutnosti větší přítlačné síly a absorpce reakčních momentů
  • účinný rázový mechanizmus pro povolování a utahování vysokopevnostních metrických šroubových spojů a kotvení a montování stavebních dílců
  • přechodový adaptér pro použití šroubovacích bitů a vrtáků s upínáním E6.3
  • ergonomicky propracovaná rukojeť softgrip zlepšuje držení, ovládání a manipulaci se strojem
  • gumová krytka softgrip chrání materiál před mechanickým poškozením
  • beznástrojová opasková spona pro výškové práce a jednodušší montáže

Rozsah dodávky:

• přechodový adaptér AD-ASR 14
  • opasková spona
  • systainer SYS-TL 1

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárekZdarma92 % • 3 340 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Nářadí Hornig

• Ověřená značka, záruka kvality
    • Splňuje vše co má
  • , zakoupeno v Nářadí Profin

• Lehký,hezký design,možnost použít i jako elektrický šroubovák.
    • Nepovolí hodně utažené šrouby.

Je lehký do ruky.Hodně utažené šrouby nepovolí ani kdybyste se rozkrájeli.Na to pomohl jedině křížový klíč zátěžový s a dlouhá trubka.Pak šly šrouby povolit jak po másle.To by asi musela být mašina s nejméně 1500 Nm.Ještě,že se dá použít jako elektrický šroubovák,jinak bych si mlátil hlavou o zeď,že jsem zase koupil věc,která je mi k níčemu.Když máte dobře pasující a správný bit,pak zašroubujete lehce i pořádný šroub do dřeva.Je lepší to koupit v kufříku,kde máte sponu na opasek i přídavný adapter pro použití šestihranného příslušenství.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárekZdarma92 % • 3 340 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v ELVIN PRODEJ s.r.o.

• Plynulá regulace
    • Pro mě napájení 230 V (strčím do zásuvky a používám)
    • Hmotnost

• , zakoupeno v dilna-zahrada.cz

• Dobrá komunikace

• Kompaktní rozměry
    • V plastovém kufru se sponou na opasek a nástavcem na bity
    • 570 Nm
    • Rychlost práce, netřeba zprovoznit kompresor kvůli jednomu šroubu
    • Bez možnosti nastavení utahovacího momentu

Kompaktní rázový utahovák se kterým se vlezete i tam kde klasické pneumatické mají problém kvůli velikosti. 570 Nm dostačující síla ovšem pokud vám v pneuservisu dotáhnou kola příliš, tak na povolení šroubů nestačí, ale hodně vám pomůže takže pak nemusíte skákat po klíči jak blázni.