XTline XT102020

V kufru

Zatím vše klape, jak má
    Baterie dobrá a síla je tam taky

• , zakoupeno v LEVNÉ NÁŘADÍ s.r.o.

No čekal sem víc druhou baterii hlavně, vyměnitelnou hlavici regulace příklepu otacek,naky byty torx třeba v kufříku no škoda tak příště třeba zase bude lepší nabídka a naky dárek k tomu jak sem ti viděl u konkurence plus doprava zdarma a ještě dávali k tomu tašku na nářadí . Ale jinak by to šlo zde.

Maximální kroutící moment
Doba nabíjení
60 min
1.3 kg
V kufru

Dobře vyvážená aku vrtačka nebo šroubovák.

Uloženo v plastovém kufru spolu s 1 baterii a nabíječkou.

Lehká konstrukce pro dlouhou práci bez únavy.

Výborný poměr kvalita/cena.

TECHNICKÉ PARAMETRY voltáž 18V rozměr na bity 1/4" otáčky naprázdno 0-2400 rpm max. kroutící moment 200 Nm 18V 2,0Ah, 1 Aku li-ion doba nabíjení cca 1hod

Zatím vše klape, jak má
    Baterie dobrá a síla je tam taky

• Vše podstatné
    • Nic zásadního.

Dva měsíce jsem měl možnost pracovat na rekonstrukci domu s půjčenou profi Makitou rázovým utahovákem, ( přesné značení už nevím, ale komplet sada v kufru stála okolo 12 000), a tak mne nadchla, že jsem se jednoznačně rozhodl pořítit místo akučky která mi už dosluhovala,aku rázový utahovák. ( Koho znám, tak kdo s ním jednou zkusí vrtat či šroubovat, už nechce nic jiného, a já už taky ne, opravdu se to VŮBEC NEDÁ SROVNÁVAT). Dlouho jsem tedy hledal cenově dostupný utahovák který by mohl něco vydržet, až jsem se dostal k této poměrně méně známé " značce" ( alespoň pro mne), a protože jsem měl možnost v obchodu vše si " omakat" a vyzkoušet, šel sem do toho. Po pravdě poměrně poslepu, neboť recenze jsem nikde nedohledal, pouze na mne působil velice dobrým a robustním " dojmem". A musím říct, že nezklamal, naopak, je velice, ale opravdu velice jak vzhledově tak i po uživatelské stránce podobný Makitě za 5 násobek ceny. ( Nechci porovnávat značky, pouze konstatuji fakta o kterých jsem měl možnost se přesvědčit. Makita sice má bezkartáčový motor, a tenhle utahovák ne, ale uživatelsky žádný rozdíl neregistruji). Pokud zvažujete velmi solidní rázový utahovák za rozumný peníz, dovolím si s čistým svědomím tvrdit, že poměrově " cena - výkon" lepší momentálně na trhu není. Napadá mne přirovnání které se používá v rozdělování benzínových řetězových pil, které se dělí na "hobby," "farmářky" a "profi", tak tenhle utahovák je dle mne někde mezi " farmář" a " profi". Zdůrazňuji, že ho tu nevychvaluji proto, že jsem si ho pořídil a tudíž " musí být nejlepší", pouze jsem měl možnost porovnat ho v praxi s opravdovou špičkou od Makity, a prostě - nevidím že by někde pokulhával. Rozepsal jsem se trochu víc hlavně proto, že recenzí na tento utahovák je prozatím " poskrovnu", tak snad tím někomu pomohu ve " zorientování se".
    Toš tak to vidím já....